top of page
rrr.PNG

Rozwój

produktów

edukacyjnych

666.PNG
eer.PNG

Szkolenia,

warsztaty,

prelekcje

Projektowanie

kursów

e-learningowych

345.PNG

Wnioski o granty i prezentacje

inwestycyjne 

899.PNG

Kreacje

 marketingowe

8900.PNG

Raporty i

analizy

Jestem

ekspertem w branży edukacyjno-technologicznej (EdTech), pasjonatem innowacji, badaczką trendów i odkryć z dziedziny dydaktyki a także konsultantem, doradcą oraz kreatorem nowych produktów i rozwiązań.

Uczyłam się

na Uniwersytecie oraz Politechnice w Gdańsku. Ukończyłam studia z zakresu zarządzania i marketingu oraz studia zarządzania projektami. Z zawodu jestem także nauczycielem polonistą oraz logopedą. Odbyłam sporo szkoleń i kursów na tematy finansowe, strategiczne, UXowe oraz związane z zarządzaniem projektami R&D.

Zaprojektowałam

w swojej karierze zawodowej kilkanaście nagrodzonych produktów, wydanych na rynkach w Europie, Azji i w obu Amerykach. Moje portfolio kreatywne zawiera m. in. produkty: dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, do nauki matematyki, do ewaluacji wiedzy, związane z metodą projektu edukacyjnego, wspierające specjalne potrzeby edukacyjne, naukę programowania i zajęcia z robotyki, portal ułatwiający świadomy wybór ścieżki kariery, bank granularnych zasobów edukacyjnych wraz z edytorem, program motywacyjny dla młodzieży oraz edukacyjne aplikacje mobilne.

Napisałam

w życiu kilka publikacji ale mam marzenie napisać ich jeszcze więcej. Jestem m.in inicjatorem i współautorką Ksiąg Trendów w Edukacji wydanych w 6 językach: angielskim, polskim, słowackim, portugalskim, kazachskim i szwedzkim. Pierwsze wydanie otrzymało nagrodę Revere przyznaną przez Stowarzyszenie Wydawców Amerykańskich oraz godło jakości Quality International.

Przeszkoliłam

w swoim życiu kilkaset osób w tym nauczycieli, dyrektorów szkół ale też szefów sprzedaży, marketingu i kierowników produktów. Prowadziłam prezentacje dla reprezentantów Ministerstw Edukacji, Urzędów Marszałkowskich, Komisji Europejskiej oraz przedstawicieli dużych firmach globalnych takich jak Apple czy Microsoft. Występowałam publicznie na targach we Frankfurcie, Londynie i Bolonii oraz wybranych miastach w Polsce. 

Współpracowałam z

unnamed.jpg
22927.png
logo_starter.png
unnamed.jpg
stare-logo-young-digital-planet_edited.jpg
ff.jpg
cropped-Logo-MKA-bialo-czarne-1.png
logo_sda.png
image_gallery-1.png
3445.jpg
1585649354844.jpg
logo-NUADU-300x111.png
logo_harimata_rgb_HOR-1024x421.png
ncfe_customised.png
robocamp-300-300x250.jpg

Zapraszam do współpracy
guzikalina@gmail.com

bottom of page